מוקד מכירות ארצי / 055-9648090 משלוח חינם לרוכשים מעל 300₪

Slide

מוקד מכירות ארצי / 077-8840885 זמינים לכול שאלה

Slide

כל המוצרים הדיגיטליים באתר 100% מקוריים

Slide

יש לכם שאלה? מוזמנים לפתוח פניה בצ'אט הממוקם בצד ימין למטה באתר

Slide

לאחר רכישת המשחק הדיגיטלי יתכן עיכוב של עד שעתיים מרגע ההזמנה תודה על ההבנה

previous arrow
next arrow

בכך שאת/ה מתחבר/ת לאתר או קונה באתר פיקס מיקס מובייל, את/ה מסכים/ה לתנאים הבאים:

אמנת שירות

 • פיקס מיקס מובייל היא חנות מקוונת ופיזית למכשירים סלולרים, ציוד גיימינג, אביזרים נלווים מעבדת תיקונים ומשחקים דיגיטליים/פיזים עם וותק של למעלה מ – 6 שנים 

 • פיקס מיקס מובייל מתחייבת להעמיד את לקוחותיה בראש מעיניה. להבין את צרכיהם, לענות על ציפיותיהם ולתת מענה מקצועי ואמיתי, תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה, איכותית ואדיבה.
 • פיקס מיקס מובייל מתחייבת להציע את המוצרים והמחירים המשתלמים ביותר ללקוחותיה על מנת להבטיח את התמורה המרבית להשקעתם.
 • פיקס מיקס מובייל רואה ערך עליון באמינות, מצוינות, חדשנות והוגנות. מתוך בטחון ביכולתנו לקיים ולשמר רמה זו, אנו מתחייבים לכבד את כל התחייבויותינו בכל תחומי פעילותינו.

תנאים ושירות

מסמך זה מהווה הסכם בנוגע לשימוש, הפעילות והשירותים המוצעים לך באתר פיקס מיקס מובייל  השירותים הניתנים לך במסגרת האתר מוצעים לשימושך בתנאי שתקבל ללא שינוי את כל התנאים הכלולים במסמך זה. עצם השימוש שלך או של מי מטעמך באתר, יהווה אישור להסכמתך לכל תנאי השימוש המפורטים במסמך זה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש באתר, אינך רשאי לעשות שימוש בו, או בשירותיו.

כללי:

 1. אתר פיקס מיקס מובייל הינו אתר אינטרנט במסגרתו תוכלו לבצע רכישת משחקים, קונסלות משחק, ציוד היקפי, אביזרים לסלולר ותוכנות ברשיון כמו גם מוצרים דיגיטאליים (קודי משחק).
  הנכם מתבקשים לקרוא את תקנון אתר פיקס מיקס מובייל בעיון, וזאת מאחר והזמנת מוצרים ו/או ביצוע פעולות כל שהן באתר, על ידכם מאשר, כי קראתם את התקנון, וכי הינכם מסכימים ומאשרים את כל הוראותיו של התקנון המהווה הסכם מחייב ביניכם לבין פיקס מיקס מובייל ולכך שתהליך ההזמנה והרכישה באתר פיקס מיקס מובייל, יהא כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה.
 2. פיקס מיקס מובייל שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ולשנות את התקנון מעת לעת עפ”י שקול דעתה הבלעדי, וזאת ללא כל צורך במתן הודעה מוקדמת. מובהר בזאת, כי למזמינים ולמשתמשים באתר, לא תהא כל טענות ו/או תביעות כלפי פיקס מיקס מובייל, בגין עדכון ו/או שינוי כאמור. הנכם מתבקשים מעת לעת כאשר אתם מבצעים קניות באתר לקרוא את התקנון.
 3. האתר הינו מנוסח בלשון זכר כאשר ההתייחסות הינה כמובן לזכר ונקבה כאחד.
 4. פיקס מיקס מובייל רשאית לערוך סקרי שביעות רצון מעת לעת על מנת לשפר את השירות שהיא מעניקה ללקוחותיה. סקר שביעות רצון יכול שיהיה בהודעת SMS במייל ו/או בטלפון והפרטים שהלקוח מוסר בעת ההזמנה ישמשו את פיקס מיקס מובייל לשם ביצוע הסקר.

הרשאים לקנות באתר פיקס מיקס מובייל:

 1. כל אדם ו/או תאגיד המחזיקים כרטיס אשראי בתוקף, שהונפק על ידי אחת מחברות האשראי בישראל, המכובד בישראל ובכפוף לכך שמסרו את כל פרטיהם כמבוקש בהליך ההרשמה לאתר פיקס מיקס מובייל, ונמצאים בטווח שירות המשלוחים.
 2. למרות האמור לעיל, אתר פינת הדג שומרת לעצמה את הזכות שלא לאפשר למזמין מסוים מכל סיבה שהיא לרכוש מוצרים באמצעות אתר פיקס מיקס מובייל, לרבות ביטולה של ההזמנה בכל עת, וזאת על פי שיקולו הבלעדי של האתר וללא כל צורך בנימוק או הסבר לכך.

אחריות המוצרים הנמכרים באתר פיקס מיקס מובייל:

כול המוצרים הנרכשים באתר מגיעים עם אחריות חלקם דרכנו וחלקם דרך היבואן הרשמי של אותו  המוצר כדי לקבל פרטים מדויקים לגבי זמן האחריות של המוצר אותו אתם מעוניינים לרכוש מומלץ ליצור אתנו קשר דרך האתר/מייל/פלאפון המוצגים באתר שלנ!

 

ביצוע העסקה:

מיד לאחר ביצוע העסקה אתם תקבלו הודעה ישירות למייל שלכם שהזמנתכם התקבלה במערכת שם תוכלו לראות בדיוק את המוצר שרכשתם ואת המחיר ששילמתם. לאחר מכן תקבלו חשבונית קבלה על התשלום שלכם עם הפרטים שלכם

ביטולי עסקאות והחזרת מוצרים:

ביטול עסקה אפשרי ע”י פניה מפורשת למפעילי האתר באמצעות הדואר האלקטרוני, פניה בטופס יצירת הקשר באתר על ידי הצ’אט לייב שנמצא באתר, וזאת עד 14 ימים ממועד קבלת המוצר.

בכל מקרה של ביטול עסקה מסיבות של פגם ו/או אי התאמה בין המוצר שהוזמן לבין המוצר שהתקבל, יקבל הרוכש את כספו חזרה במלואו בתוך 14 ימים ממועד ביטול העסקה. במקרה כזה בלבד מפעילי האתר הם שיישאו בעלויות המשלוח חזרה של המוצר אליהם.

בכל מקרה של ביטול עסקה שלא מסיבות של פגם ו/או של אי התאמה בין המוצר שהוזמן לבין המוצר שהתקבל במקרה כזה הלקוח הוא שיישא בעלויות המשלוח חזרה של המוצר אל הסניף בירושלים .

בכל מקרה של ביטול עסקה, יוחזרו המוצרים באריזתם המקורית.

לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים, לרבות מוצרים שיוצרו בהתאמה אישית, מוצרים דיגיטליים (אשר נשלחו לרוכש באמצעות הדואר האלקטרוני), מוצרים הניתנים להעתקה ו/או שכפול ומוצרים שנפתחו מאריזתם המקורית.

 

התשלום:

תשלום באתר פיקס מיקס מובייל מתבצע באמצעות מקס עסקים ויעד שריג אחת מחברות האשראי והסליקה המובילות בישראל. מקס פועלים בשוק הפרטי והעסקי ומציעים מגוון של שירותי אשראי.

התשלום מתבצע דרכם ולכן אין סיכון בהזנת פרטים אישיים לדף התשלום כיוון שהוא המאובטח ביותר ועומד בכלל התקנים המחמירים הקיימים כיום.

 פיקס מיקס מובייל שומרת לעצמה את הזכות להפסיק ו/או לשנות את דרך התשלומים באתר
 פיקס מיקס מובייל לפי שיקול דעתה הבלעדי ובכל עת כפי שיראה לה.

 

אספקת המוצרים למען המזמין:

אספקת המוצרים הדיגיטליים (קוד דיגיטלי/משתמש) תבוצע על פי מועדי האספקה המפורטים באתר פיקס מיקס מובייל אך ישלחו בכפוף לשעות הפעילות של האתר (6:00-23:00) כול הזמנה שתתבצע מחוץ לשעות הפעילות תענה ותשלח בשעות שהוגדרו.
כמו כן ניתנת האפשרות כי הקוד הדיגיטלי שקיבלתם מומש בעבר
דבר כזה יכול להתקיים בסבירות נמוכה מאוד – אך במידה ודבר כזה קורה יש לפעול על פי ההוראות הרלוונטיות על מנת  שנוכל לבדוק ולזכות אתכם ו/או לשלוח קוד חדש,
תהליך זה אורך עד כ- 3 ימי עסקים,
תוכלו לנהל איתנו קשר רציף במהלכם באתר/מייל/צ’אט לייב

בנוסף לכך מערכת האתר מבצעת בדיקות לאיתור פעילויות זדוניות שנעשות לצורך הכחשת עסקה או מכירה שנייה  reseal (לקוח עם פרטים אפקטייבים,לקוח שקונה יותר מיחידה אחת של אותו מוצר בזמנות נפרדות )

במקרים כאלה המערכת תבצע סריקה עד שהיא תראה לנכון לשחרר את הקוד ללקוח דבר שיכול לעקב את ההזמנה עד 12 שעות מרגע ההזמנה 

אספקת המוצרים תבוצע על פי מועדי האספקה המפורטים באתר פיקס מיקס מובייל. באם צויינו ימי אספקה, הרי שמדובר בימי עסקים בלבד (ימי שישי ושבת וכן ערבי חג וימי חג לא יחושבו במנין ימי העסקים).

יתכן כי לא יוכלו מפעילי האתר לספק את כל או חלק מהמוצרים שנרכשו מסיבות כאלה ואחרות כמו כגון מלאי אזל.
במקרה זה, יוצע לרוכש לקבל מוצר חלופי, או החזר מלא

פרטיות:

השימוש באתר ואישורך לקבל דיוור תוכן פרסומי מעיד על הסכמתך המפורשת לקבלת דברי פרסומת חשוב לציין שפרטי הלקוחות באתר לא מועברים לצד ג’ פיקס מיקס מובייל ו/או מי מטעמה, כמשמעות הסכמה זו בהוראות סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ”ב – 1982. דברי הפרסומת ישלחו אליך לפי המידע שמסרת במהלך הרישום לאתר, או הפרטים שאפשרת לנו גישה אליהם ככל ונרשמת לשירת באמצעות חשבונך ברשתות חברתיות, או בכל מקרה אחר בו מסרת את פרטייך, כגון באמצעות טפסי יצירת הקשר הכלולים בשירות.

בכל עת, תוכל לחזור בך מהסכמתך ולהודיע על סירוב לקבלת דברי פרסומת, דרך כלל או מסוג מסוים, על-ידי משלוח הודעת סירוב.

X
דילוג לתוכן